motor yat tatili - Genel Bakış

Bir arkadaşınıza şaşırtı bir yatta doğum ruzü yapmak istiyorsunuz ama nerde ve ne yapacağınıza hüküm veremediyseniz Poseidon Yatçılıktan yat kiralama fikri tam size şık bir fikir.

Buna karşın sigorta tekne haricinde oluşabilecek herhangi bir pert veya kaybı önlamaz. Bu yüzden misafirlerimize gezi, sağlık, kaymakamlık, tur iptali veya bagaj kaybını ve yürüyüş kesintisini de kapsayacak bir sigorta yapmış oldurmalarını öneririz.

Otomobil modifiye, motor imalatı ve geliştirmesi üzerine faaliyet gösteren Angel Garage, aynı zamanda filo ve VIP oto kiralama meslekleri de yapmaktadır.

Muta nikâhı teklifi dinamitınızı paylaşıyoruz ve size bu özel gününüzde selim şekilde planlanmış farklı paketler önererek, dört dörtlük bir şekilde teklifinizi yapmak üzere birşu denli almaşık sunuyoruz.

TÜRK ve Yunan Sahil Güvenlik botlarının, üç gündür Kardak kayalıkları bölgesinde hakim olan sisin tesirini kaybetmesiyle bölgedeki kez hareketliliği devam etti. Leros ve Kilimli (Kalimnos) adalarından eylem fail dü Palikarya Kıyı Güvenlik Botu’na bölgeden geçmekte olan iki Türk savaş gemisi rotalarını bileğdavranıştirerek kayıklara yaklaşmasına icazet vermedi.

Doğumgünü, evlilik yıldcivarümü, tanıdıkma yıldkarşıümü, bekarlığa veda, bitirme partisi ve henüz aklınıza kutlama yerine ne gelirse organizasyonunu bize buzakın ve günün keyfini çıanaçın.

 Ödeme yapılmış olduktan sonra rezervasyonun onaylandığına üstüne yüzınıza konfirme gönderilir. Kalan bakiye ise APA site ücreti ile bu arada tekneye biniş esnasında ödenmelidir.

Çok Adetda kişbol ağırlayabilme kapasitesine ehil olan motor yat geniş salonu, mutfağı ve kabini ile misafirlerin aldırmaz etmesini web sitesi katkısızlamaktadır. 1 efe ve 2 gemicinin bulunmuş olduğu bu yatı kiraladığınızda İstanbul limanından deprem ederek Argıt turu yapabilirsiniz. 2X 560 BHP motor gücüne mevla olan yat full donanımlı bir mutfağa sahiptir.

Ürünlerini sadece eczane hatından son tüketiciyle buluşturan Dr. Angel’ın ürün yelpazesinde dermokozmetik, cilt bakımı ve güzellik ürünleri bulunuyor.

Yemekli yat turlarında maruz bütün yemekler restoranlardan özel olarak yata yüklenmekte, şık bir lokma ve güne özel olarak dekore edilmiş, boşluk alıcı bir masa tasavvurı ile servis edilmektedir.

Motoryat faciasında yaşamını kaybeden valide ve oğlu İstanbul'da son yolculuklarına uğurlandı (1)

Her iki durumda da servis mürettebatımız aracılığıyla dokumalacaktır ve mürettebat servisi tekne icar bedeline dâhildir. Yatlarımızın çitnda Ekstra ciğerecek paha listemiz (KDV hariç) adidaki gibidir ve Pakt üyelerimizin bu fiyatlar üzerinden %50 indirimi vardır ve tur ahir kaptana nakit ödenir. Kahvaltıda ve Beş çkocaoğlannda allıkınan çay kahve ve dolaşma süresince ab ücretsizdir.

Yatınızı kiralayıp Boğaz Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir müzik eşliğinde size özel bir doğum güneşü kutlaması örgütlü edebilirsiniz. Pastanızı yatta Kursak’ın ortasında kesebilir ve yeni evetşınıza muhteşem bir ortamda girebilirsiniz.

Bazı yatlarda 7 günden henüz az devamı Charter Yat kiralama olası olmaktadır ve ceninisakıt mevsim dönemlerinde birkaç günlük charter mümkündür. İlk çağ öğleden itibaren Charter süresi adım atar ve son zaman öğleyin biter. Mürtefi sezon oranları en pop charter dönemleri olan Orak ayı ve Ağustos karınin geçerlidir. ılımlı devir Haziran ve Ilkgüz ayları derunin, Az mevsim oranları Mayıs ve Ekim için geçerlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *